KURUMSAL
HAKKIMIZDA
   2002 Yılında Detey Elektronik olarak iş hayatına başlayan firmamız 2009 yılından itibaren Avas Teknoloji olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir
   
   Avas Teknoloji, Bilişim sektöründe siz değerli müşterilerimizden aldığı güvenle, ilerleyen yıllarda faaliyet alanlarını genişleterek tüm yurda ve yurt dışına hizmet vermeye başlamıştır. Bilgisayar satış, teknik servis ve güvenlik sistemleri ile sektöre giren firmamız, yapısal kablolama, dekorasyon, teknik bakım ve onarım işleri ile destekleyici ve tam hizmet anlayışı gözetmektedir.

   Avas Teknoloji, kullandığı ürünlerde kaliteyi gözeterek sektörün öncü markaları ile çalışmaktadır.

   Elektrik sektörüne girdiğinden bu yana ağırlıklı olarak mağazacılık ve ofis uygulamaları ile bu alanlarda büyük deneyim sahibidir. Çalışmalarında estetik ve detaylara önem verir. Titiz çalışma, yönetmeliklere uygun, ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun ve teknolojik çözüm, yüksek kalite, zamanında teslim temel prensiplerindendir. Bu prensipler doğrultusunda müşteri memmuniyetini arttırmak ve müşteri bağlılığı yaratmak amacı ile sektöründe etkin rol hedeflemektedir.
Bilişim Sanayii
|
Online Dun Bugun Toplam
1 8 7 15154
IP 54.162.118.107